Aktualizacja – Zamknięcie katalog.onet.pl i katalog.gazeta.pl

//Aktualizacja – Zamknięcie katalog.onet.pl i katalog.gazeta.pl

To już ostatnia szansa, aby dodać wpis o stronie internetowej do dwóch najpopularniejszych katalogów katalog.onet.pl oraz katalog.gazeta.pl

Co ważne katalog.onet.pl nadal będzie aktywny, a wpisy widoczne, natomiast nie będzie już można dodawać kolejnych stron internetowych do katalogu. To informacja szczególnie ważna dla przedsiębiorców i firm. Przypominamy, że koszt wpisu to 8,94 netto. Wskaźniki Subdomain Citation Flow i Trust Flow: 46/42.

1 czerwca 2017 roku katalog kończy publikację wpisów i swoją działalność. Do tego czasu warto wykorzystać środki na koncie. Szczególnie, że wpisy dodane do 31 maja 2017 roku zostają w serwisie i będą nadal dostępne.

To już ostatnia chwila, aby dodać stronę internetową do katalogu.

Katalogowanie stron internetowych – Sprawdź – oferta limitowana

Podobna sytuacja związana jest z katalogiem katalog.gazeta.pl. Z tym, że od 1 maja 2017 nie można już zakupić kodów dostępu. Zatem katalogowanie dostępne jest tylko za pomocą wcześniej wykupionych pakietów z kodami. Dlatego osoby zainteresowane dodaniem strony internetowej do katalogu, mogą skorzystać z usług firm, które miały wykupione kody przed 1 maja.

Wysłaliśmy zapytanie do obu katalogów o powody podjęcia decyzji o zamknięciu. Nie uzyskaliśmy jednak konkretnych informacji, jedynie ogólne sformułowanie, że to decyzja biznesowa oraz, że strony w katalogu będą nadal utrzymywane.

 

Aktualizacja – Zamknięcie katalog.onet.pl i katalog.gazeta.pl
4.7 (93.85%) Wszystkich głosów 13
2017-05-16T16:05:55+00:00

Jeden Komentarz

  1. Krzysztof 10/06/2017 at 15:35 - Odpowiedz

    Eh… najpierw DMOZ, teraz onet.pl i gazeta.pl Kończy się pewna era w internecie i łezka w oku się kręci 🙂

Zostaw komentarz