Prezentujemy zaktualizowaną listę katalogów stron internetowych. Wykorzystaj ją do samodzielnego katalogowania swojej strony internetowej. Zobacz jak możesz dodać stronę do katalogu i ile będzie Cię to kosztować.

Lista została stworzona z wykorzystaniem narzędzia Majestic. Pod uwagę braliśmy wskaźniki Trust Flow oraz Citation Flow.  Dzięki czemu wyłoniliśmy najbardziej wartościowe katalogi. Poniżej przedstawiamy listę 20 katalogów stron.

 

adres katalogu stron cena
www.katalog.onet.pl 11,00
www.katalog.wp.pl 11,07
www.katalog.gazeta.pl 7,38
www.katalog.interia.pl 11,07
www.gwiazdor.pl 11,07
www.katalog.di.com.pl 20,91
www.katalog.hoga.pl 10,98
www.webtree.com.pl 7,38
www.top24.pl 7,50
www.katalogseo.pl 4,95
 www.katalog.promocje.biz 0,00
www.katalog.szperaj.pl 2,46
www.dodaj-strone.com.pl 4,92
www.katalog.linuxiarze.pl 6,15
www.skocz.com 2,46
www.top-strony.com.pl 4,92
www.seokatalog.pl 4,92
www.katalogstronseo.info 6,15
www.katalog.sylwiawoj.pl 3,69
www.katalog.inforam.pl 6,15

Trust Flow i Citation Flow

Trust Flow i Citation Flow to wskaźniki, które mają pomóc w analizowaniu stron internetowych. Mieszczą się w skali od 0 do 100. Ich wysokie noty świadczą o wiarygodności i jakości badanej witryny oraz ilości linków przychodzących. Najważniejszy jest wynik Trust Flow. Mimo tego wartości Trust Flow i Citation Flow powinny mieć przybliżone wartości. Duża różnica między nimi może świadczyć o dużej ilości linków spamerskich. Najlepiej jeśli strona według wskaźnika Trust Flow otrzymuje minimum wynik większy niż 20. Otrzymywane przez strony wartości są zmienne, stąd nasza aktualizacja danych.

Lista 50 katalogów stron internetowych

W zakładce Baza wiedzy umieściliśmy plik zawierający 50 najlepszych katalogów stron internetowych do pobrania. Zamieściliśmy w nim informację o katalogach stron internetowych, takie jak:

  • cena
  • wskaźnik trust flow
  • wskaźnik citation flow

Samodzielne dodawanie strony do katalogów

W artykule Jak dodać firmę do katalogu? Lista katalogów, zamieściliśmy informacje opisujące temat katalogowania stron internetowych. Może to być szczególnie przydatne dla osób, które dopiero myślą o umieszczeniu swojej strony internetowej w katalogu i chcą to zrobić samodzielnie.

Zagadnienia:

  • W jaki sposób rozpocząć katalogowanie
  • Na co zwracać uwagę samodzielnie dodając wpisy do katalogu
  • Na co uważać i gdzie czai się niebezpieczeństwo
  • Najczęściej występujące problemy
  • Lista katalogów

Katalogowanie stron internetowych

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Zajmujemy się katalogowaniem stron internetowych – sprawdź szczegóły Katalogowanie stron.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Lista 50 najlepszych katalogów stron internetowych
4.38 (87.69%) Wszystkich głosów 13