MarketSmart na meet.js Łódź

//MarketSmart na meet.js Łódź

23 maja w 6 Dzielnicy na ul Piotrkowskiej w Łodzi odbyło się spotkanie developerów meet.js Łódź – #20.

Spotkania meet.js to niekomercyjne spotkania web-front-endowe. Poruszane są tam tematy związane z JavaScript, Css, HTML itp.. Tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. W planie były między innymi tematy takie jak: programowanie funkcyjne, node.js.

Pierwsze spotkanie prowadził Bartek Witczak, który omawiał zagadnienia związane z funkcjami w językach programistycznych.

Druga prelekcja, której prelegentem był Paweł Olszewski opowiadała o współtworzonym przez niego starupie GABI. Dla chętnych – w Łodzi otwierany jest oddział starupa i jeśli czujesz się na siłach, możesz aplikować.

Trzecim prelegentem był Adrian Zalewski, poruszał on kwestę litera. Czym są litery? Lintery sprawdzają poprawność tworzonego kodu. W zależności od wykorzystywanego lintera ściana, jaką tworzymy, pozwala nam zaoszczędzić czas, który możemy efektywnie przeznaczyć na kolejne projekty.

Ktoś z Was był na meet.js Łódź #20? Jak wrażenia?

 

Więcej informacji o spotkaniach meet.js znajdziecie na stronie www.meetup.com.

Nieustannie poszerzamy  wiedzę i umiejętności z myślą o naszych przyszłych i obecnych klientach. Za miesiąc meet.js Łódź – #21 jeśli nie będziesz mógł przyjść, u nas przeczytasz relację ze spotkania.

 

MarketSmart na meet.js Łódź
5 (100%) Wszystkich głosów 1
2017-05-26T09:59:23+00:00

Zostaw komentarz