O nas

O nas 2017-05-24T10:34:12+00:00

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty i usługi, które w mądry i bezpieczny sposób pozwolą wyłonić się Państwa firmie spośród konkurencji. Stawiamy na pewne i funkcjonalne działania.

Siedziba firmy mieści się w Sieradzu. Nasze usługi świadczymy głównie dla klientów z województwa łódzkiego. Jednak aktualnie posiadamy klientów również z województwa małopolskiego.

Nasze działania mają za zadanie wesprzeć Państwa firmę w drodze po zysk. Usługi świadczymy według indywidualnych oczekiwań i planu działania. Koncentrujemy się na wzmocnieniu wizerunku i wiarygodności Państwa firmy.

MarketSmart

MarketSmart to firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego. Od 8 lat zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Ich pozycjonowanie to nasza specjalność. Oferujemy również reklamę AdWords i Zakupy Google. Prowadzimy konta na portalach społecznościowych oraz blogi. Zaletą współpracy z nami są atrakcyjne formy rozliczeń oraz możliwość skorzystania z promocyjnych pakietów usług.

MarketSmart – Zrealizujemy Twoją Wizję w Internecie

Wiktor Idzikowski
Wiktor Idzikowskiw.idzikowski@marketsmart.pl
Właściciel MarketSmart. Z wykształcenia i pasji doświadczony programista. Zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych. Prowadzi kampanie reklamowe AdWords oraz Google Zakupy. W kontaktach z klientami dba o doskonałe relacje i perfekcyjną współpracę. Doskonale rozumie przedsiębiorców i dba o ich marketingowe potrzeby.
Staż
Staż
Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane odbyciem stażu w MarketSmart. Skontaktuj się z nami mailowo: rekrutacja@marketsmart.pl
Beata Piekarczyk
Beata Piekarczykb.piekarczyk@marketsmart.pl
Zajmuje się tworzeniem opisów, artykułów i różnorodnych treści reklamowych. Opracowuje teksty na potrzeby tworzonych stron i sklepów internetowych. Dodatkowo zagłębia się w tematykę optymalizowania stron, pozycjonowania i reklamy Google. Posiada Certyfikat AdWords oraz Certyfikat Reklama w Zakupach Google.
 Praca
Praca
Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w marketingu internetowym. Poszukujemy osób kreatywnych, pracowitych i z pasją. Skontaktuj się z nami mailowo: rekrutacja@marketsmart.pl
Tomek Stępiński
Tomek Stępiński t.stepinski@marketsmart.pl
Zajmuje się tworzeniem i administracją stron i sklepów internetowych. Monitoruje ich prawidłowe funkcjonowanie, dba o to by były zawsze zaktualizowane i dostosowane do oczekiwań klientów. Padawan programowania – nieustannie poszerza wiedzę z zakresu programowania, efektywnie wcielając ją w realizowane projekty.
Praktyki
Praktyki
Przyjmujemy również na praktyki studenckie i absolwenckie. Skontaktuj się z nami mailowo: rekrutacja@marketsmart.pl

W ramach prowadzonej działalności z szerokiego zakresu marketingu internetowego współpracujemy z doskonałymi specjalistami.

Certyfikat Beata Piekarczyk

Znajdź klientów dla Twojej Firmy

Specjaliści ds. reklamy internetowej – zapraszamy do kontaktu

Zaufali nam

Chcesz wiedzieć o nowych wpisach?
Zapisz się na newsletter!
Dziękuje za subskrypcję.
Wkrótce otrzymasz e-mail z
prośbą o potwierdzenie.
Chcesz wiedzieć o nowych wpisach?
Zapisz się na newsletter!