Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty i usługi, które w mądry i bezpieczny sposób pozwolą wyłonić się Państwa firmie spośród konkurencji. Stawiamy na pewne i funkcjonalne działania.
Siedziba firmy mieści się w Sieradzu. Nasze usługi świadczymy głównie dla klientów z województwa łódzkiego. Jednak aktualnie posiadamy klientów również z województwa małopolskiego.
Nasze działania mają za zadanie wesprzeć Państwa firmę w drodze po zysk. Usługi świadczymy według indywidualnych oczekiwań i planu działania. Koncentrujemy się na wzmocnieniu wizerunku i wiarygodności Państwa firmy.

MarketSmart

MarketSmart to firma świadcząca usługi z zakresu marketingu internetowego. Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron i sklepów internetowych. Ich pozycjonowanie to nasza specjalność. Oferujemy również reklamę AdWords i Zakupy Google. Prowadzimy konta na portalach społecznościowych oraz blogi. Zaletą współpracy z nami są atrakcyjne formy rozliczeń oraz możliwość skorzystania z promocyjnych pakietów usług.

MarketSmart – Zrealizujemy Twoją Wizję w Internecie

Wiktor Idzikowski
Wiktor Idzikowskiw.idzikowski@marketsmart.pl
Właściciel MarketSmart. Z wykształcenia i pasji doświadczony programista. Zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych. Prowadzi kampanie reklamowe AdWords oraz Google Zakupy. W kontaktach z klientami dba o doskonałe relacje i perfekcyjną współpracę. Doskonale rozumie przedsiębiorców i dba o ich marketingowe potrzeby.
Beata Piekarczyk
Beata Piekarczykb.piekarczyk@marketsmart.pl
Zajmuje się tworzeniem opisów, artykułów i różnorodnych treści reklamowych. Opracowuje teksty na potrzeby tworzonych stron i sklepów internetowych. Dodatkowo zagłębia się w tematykę optymalizowania stron, pozycjonowania i reklamy Google. Posiada Certyfikat AdWords oraz Certyfikat Reklama w Zakupach Google.
Może to miejsce czeka właśnie na Ciebie! Zapraszamy osoby zainteresowane pracą w marketingu internetowym. Poszukujemy osób kreatywnych, pracowitych i z pasją. Skontaktuj się z nami mailowo: rekrutacja@marketsmart.pl

W ramach prowadzonej działalności z szerokiego zakresu marketingu internetowego współpracujemy z doskonałymi specjalistami.

Certyfikat Beata Piekarczyk

Znajdź klientów dla Twojej Firmy

Specjaliści ds. reklamy internetowej – zapraszamy do kontaktu

Zaufali nam